Benzínová pumpa Auta 2 Smoby elektronická se zvukem a světlem

Popis produktu

Které dítě nezná animovanou pohádku Auta? Dětská benzínová pumpa Auta 2 od Smoby je krásná hračka pro malé závodníky od 3 let, kteří milují svět aut. Benzínová pumpa pro děti je vyhotovena na motiv animovaného autíčka McQueen, známého z oblíbené pohádky Auta, známé po celém světě. Všechny děti a zejména chlapci si tuto benzínovou pumpu s praktickým kontrolním modulem oblíbí a zažijí s ní krásné chvíle.

Tankování a platba

Tankovací pistole poslouží na doplnění nádrže, přičemž se chlapci naučí, že po natankování je třeba uložit pistol na své místo. Díky displeji si může dítě zkontrolovat, kolik ho návštěva benzínové stanice bude stát. Starosti s placením nebude mít díky přiložené platební kartě, kterou stačí vložit do terminálu a pohodlně uhradit celou částku. 

Po natankovaní na kontrolu

Benzínová pumpa od Smoby není určena jen na tankování, ale její součástí je i přenosný elektronický kontrolní modul, se kterým si dítě zkontroluje všechny ukazatele, zda je jeho autíčko v pořádku. Kontrolní modul vydává zvuky Bip, Bip, Bip a svítí, takže bude mít malý závodník nejen výborný zážitek při kontrole, ale i přesné informace o tom, zda je jeho autíčko schopno vydat se na delší trasy. S kontrolkami na kapacitu baterie, funkčnosti světel nebo hladinu oleje, se chlapec naučí, jaké jsou správné normy pro funkční autíčko a jeho spolehlivý chod. Díky funkci testování se rychle ukáže, kde se nachází chyba a může se pokusit ji napravit. Jednotlivé parametry na svém autíčku bude vyhodnocovat pomocí ruční sondy.

Zábava a zkušenosti

S elektronickou benzínovou pumpou se děti nejen zabaví, ale i získají zkušenosti a rozvíjí se u nich jemná motorika, koncentrace a pocit zodpovědnosti. Pochopí, že je třeba se o každé auto příkladně starat, aby správně a bez problémů fungovalo. Díky této dětské hračce se u chlapců rozvíjí i logické myšlení, představivost a fantazie. Elektronická pumpa pro děti je opravdu praktická hračka a její celkové rozměry jsou 44*11*51 cm a její celková výška je 51 cm. Všechny díly jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, které ocení každý malý mechanik.

Francouzský výrobce Smoby, který patří mezi nejspolehlivější výrobce dětských hraček, se vyznačuje vysokou kvalitou a elegantním designem svých hraček, které milují děti po celém světě. Všechny výrobky Smoby podléhají přísné kontrole ve všech fázích výrobního procesu a splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Rodiče se tak mohou spolehnout na to, že se jejich ratolestem dostane do rukou opravdu kvalitní a bezpečná hračka.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu44*11*51cm
Celková výška51 cm
Rozměry balení26*15*52 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,4 kg
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné