Pěnové míčky Smoby 7 cm 3 ks

Popis produktu

Pěnové míčky, vyrobené ve Francii výrobcem Smoby, patří mezi bezpečné hračky pro dívky a chlapce od 3 let. Líbí se stejně chlapcům tak dívkám. Jejich malé rozměry z nich dělají ideální hračky na výlet, cestu či dovolenou, ale děti se s nimi zabaví určitě i doma. Nudit se však s nimi nebudou ani starší a dospělí, v nichž ještě zůstal kousek dítěte. S průměrem 7 cm patří k malým míčům a jsou vhodné jako míčky pro tenis či různé jiné raketové hry.

Tím, že jsou tyto dětské pěnové míče vyrobené z kvalitní měkké pěny, se výrazně snižuje riziko úrazu dětí při hře. Měkké míčky pro děti jsou odolné, netřeba se bát, že se propíchne, netřeba jejich dofukovat, není třeba se obávat, že někoho vážně zraní nebo něco poškodí, zkrátka ideální míčky pro hru v interiéru i v exteriéru. Míče z pěny jsou stále oblíbenější dětskou hračkou i u vody a patří mezi oblíbené hračky k moři.

Hra s míčem dětem aktivně zahání nudu, zlepšuje motoriku a pěstuje týmovou spolupráci. Francouzská společnost Smoby má dlouholetou tradici ve výrobě dětských hraček a dbá o vysokou kvalitu svých produktů. Patří mezi nejuznávanějších světových výrobců hraček nejen pro produkty v kategorii dětské pěnové míče.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu3 ks 7 cm priemer
Rozměry balení14*8*30 cm
Hmotnost0,06 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné