Koloběžka Doktorka McStuffins Smoby dvoukolová s nastavitelnou rukojetí od 5 let

Popis produktu

Smoby dvoukolová koloběžka McStuffins je nádherná dětská koloběžka s pohádkovým motivem. Dětská dvoukolová koloběžka je lehká, jezdí se na ní velmi snadno a pohodlně. Kolečka jsou chráněna proti proražení, v případě potřeby se dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nová. Pohádková koloběžka je vhodná pro děti od 5 let. Má protiskluzová řidítka, která jsou zároveň sametově hebká na dotek. Celá koloběžka je laděná v růžové, fialové a modré barvě a jsou na ní obrázky z pohádky McStuffins. Dívčí koloběžka pevnou konstrukci, je vyrobena z kvalitních materiálů, takže vydrží dlouhá léta. Koloběžka má nastavitelná říditka, proto se vašemu dítěti skvěle přizpůsobí.

Děti milují jízdu na koloběžce, protože je to vždy vzrušující zážitek a velmi zábavný způsob trávení volného času. Kromě toho se díky koloběžce děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si děti trénují i postřeh a reflexy. Pohádkový motiv podněcuje dětskou fantazii. Rychlá jízda na koloběžce je skvělý způsob pohybové aktivity pro všechny děti. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu. Koloběžka má nosnost 50 kg.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s jedinečným designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro nezbedné děti. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ty nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 5 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu70*32*83 cm
Celková výška83 cm
Rozměry balení22*10*64 cm
Celková délka70 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,50 kg
Nosnost50 kg
Kolagumené, tiché a protišmykové
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...