Koloběžka Letadla Smoby dvoukolová skládací oranžovo-bílá od 5 let

Popis produktu

Dětská dvoukolvá koloběžka Letadla je vhodná pro chlapce od 5 let. Má neodolatelný pohádkový design a zářivé barvy. Má nastavitelná řídítka, proto se plně přizpůsobí výšce vašeho děťátka. Oranžovo-bílé zbarvení a obrázek letadla Dusty z pohádky Planes je opravdu neodolatelné. Koloběžka je pro bezpečnější jízdu vybavena zadní brzdou, pohodlnými a měkkými držadly.

Rám koloběžky je kovový a dá se poskládat, koloběžku si tedy jednoduše můžete sbalit do kufru auta a vybrat se s ní na výlet či dovolenou. Výškově nastavitelná řidítka se dají fixovat ve 3 různých polohách a pevně se zatáhnou. Dětská koloběžka s pohádkovým motivem je velmi pevná, stabilní a bezpečná. Kolečka na koloběžce jsou silikonová, jízda na koloběžce je díky nim velmi tichá a také pohodlná. Maximální nosnost koloběžky pro děti je 50 kg.

Pochází od renomovaného francouzského výrobce Smoby, který je již dlouhá léta na trhu známý těmi nejkrásnějšími a nejkvalitnějšími hračkami. Při výrobě hraček dbá Smoby na maximální bezpečnost, ale i originalitu. Plast na hračkách Smoby je sametový na dotek, je velmi jemný k dětským ručičkám. Rozměry pohádkové koloběžky Smoby jsou: výška 83 cm a délka 70 cm. Je to velmi oblíbená koloběžka mezi pětiletými dětmi, ale používají ji i tříleté dětičky.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu70*32*83 cm
Celková výška83 cm
Rozměry balení22*10*64 cm
Celková délka70 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,50 kg
Nosnost50 kg
Kolagumené, tiché a protišmykové
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...