Odrážedlo a chodítko Medvídek Pú Smoby Auto 2v1 se zvukem zeleno-žluté od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby autíčko Medvídek Pú je žluto-zelené odrážedlo a chodítko v jednom, vhodné pro chlapce i holčičky. Odrážedla je vyhotoveno v populárním motivu pohádky Medvídek Pú. Na volantu autíčka se nachází elektronický hrací panel na baterie, který vydává tři různé melodie, zaujme dětskou pozornost a podporuje hravost. Dětské odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Nejmenší dětičky můžete v autíčku jednoduše vozit díky teleskopické vodící tyči. Odrážedlo pro děti má ergonomicky vytvarovaný sedák a vysokou opěrku, pro maximální komfort při vůz. Bezpečné sezení zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás a široká opěrná hrazda, takže děťátko se může pohodlně opřít o kteroukoli stranu. Nožičky má dítě položené na širokých stupačkách.

Pod předními i zadními koly odrážedla jsou bezpečnostní prvky proti převrácení autíčka. Odrážedlo Medvídek Pú má odolnou vodící kovovou tyč, kterou lze jednoduše bez použití nástrojů odmontovat, stejně jako ostatní přídavné prvky. Pro maximální bezpečnost má autíčko všechny hrany oblé. Ve věku 10 měsíců se dítě pomocí odrážedla a chodítka Medvídek Pú učí chodit. Z odrážedla je odmontována vodící tyč i opěrné prvky - hrazda a podpěry na nožičky. Děťátko se odzadu drží opěrky auta a využívá jej jako stabilní oporu při chození. Roční dítě už může samostatně sedět na autíčku a odrážet se nožičkami. Kvalitní kolečka zaručují tichou jízdu a vysokou stabilitu. Dětské odrážedlo je ergonomicky pohodlné a bezpečné.

Dětské odrážedlo je inspirováno roky oblíbenou pohádkou Medvídek Pú, autíčko je vyhotoveno v žluto-zelené kombinaci a dekorují jej obrázky medvídka Pú s přáteli. Odrážedlo má zabudovanou i skrýš na hračky umístěnou pod sedadlem autíčka, do které se pohodlně vejde například lahvička s čajík. Odrážedlo a chodítko Medvídek Pú pochází z dílny francouzského výrobce Smoby. Smoby je přední francouzský producent dětských hraček a pohybových pomůcek. Nové odrážedlo spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit. Odrážedlo je vyrobeno z kvalitních a zdraví neškodných materiálů. Díky praktickým rozměrům 54*41*46 cm nezabere mnoho místa.

Vlastnosti

  • pohádkový motiv
  • vodící rukojeť pro rodiče
  • úložný prostor pod sedadlem
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na baterie s různými melodiemi
  • ergonomicky tvarovaný sedák
  • bezpečnostní prvky proti převrácení
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 měsíců
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*41*46 cm
Rozměry balení63*30*36 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,10 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...