Odrážedlo a chodítko Auto Balade 2v1 Smoby se zvukem červeno-modré od 6 měsíců

Popis produktu

Chlapecké autíčko Balade je vyrobeno ve Francii společností Smoby. Auto Balade je modro-červené odrážedlo a chodítko doplněné zelenými prvky pro chlapce. Dětské odrážedlo roste spolu s dítětem již od 6 do 36 měsíců. Nejmenší dětičky můžete v autíčku jednoduše vozit díky teleskopické vodící tyči. Na volantu autíčka Auto Balade se nachází hrací panel na baterie, který vydává tři různé melodie, zaujme pozornost vašeho prcka a podpoří jeho hravost. Odrážedlo pro kluky má ergonomicky tvarovaný sedák a vysokou opěrku, pro maximální komfort při jízde. Bezpečné sezení zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás a široká opěrná hrazda, takže děťátko se může pohodlně opřít o kteroukoli stranu. Nožičky má chlapeček během vození vyloženy na širokých podpěrách.

Pod předními i zadními koly odrážedla jsou bezpečnostní prvky proti převrácení autíčka. Odrážedlo Auto Balade má výškově nastavitelnou vodící kovovou ručku, kterou lze jednoduše bez použití nástrojů odmontovat, stejně jako ostatní přídavné prvky. Pro maximální bezpečnost má autíčko všechny hrany oblé. Ve věku 10 měsíců se chlapeček pomocí odrážedla a chodítka Auto Balade učí chodit. Z odrážedla je odmontována vodící tyč i opěrné prvky - hrazda a stoupačky na nožičky. Děťátko se odzadu drží opěrky auta a využívá jej jako stabilní oporu při chození. Roční dítě už může samostatně sedět na autíčku a odrážet se nožičkami. Kvalitní kolečka zaručují tichou a komfortní jízdu. Chlapecké odrážedlo je velmi pohodlné a maximálně bezpečné.

Dětské odrážedlo je vyhotoveno v provedení červeného závodního auta, doplňují ho modré a zelené prvky. Celé odrážedlo s usměvavý tvářičkou je dekorované obrázky, které dotvářejí závodní design a probouzejí dětskou fantazii. Odrážedlo má zabudovanou i skrýš na hračky umístěnou pod sedadlem autíčka, do které se pohodlně vejde například lahvička s čajík. Odrážedlo ve tvaru auta pochází z dílny francouzského výrobce Smoby. Značka Smoby je přední francouzský producent dětských hraček a pohybových pomůcek. Odrážedlo spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit. Odrážedlo je vyrobeno z kvalitních a zdraví neškodných materiálů. Díky praktickým rozměrům 54*41*46 cm nezabere mnoho místa.

Vlastnosti

  • originální design autíčka s usměvavou tváří
  • vodící rukojeť pro rodiče
  • úložný prostor pod sedadlem
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na baterie s různými melodiemi
  • ergonomicky tvarovaný sedák
  • bezpečnostní prvky proti převrácení
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 měsíců
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*41*46 cm
Rozměry balení63*30*36 cm
Hmotnost3,10 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné