Odrážedlo a chodítko Minnie Smoby Auto 2v1 s melodiemi růžové od 6 měsíců

Popis produktu

Autíčko Minnie od francouzského výrobce Smoby je růžové odrážedlo a chodítko v jednom pro holčičky. Odrážedlo je vyhotoveno v populárním motivu Disney pohádkové postavičky Minnie. Dětské odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Nejmenší dětičky můžete v autíčku jednoduše vozit díky teleskopické vodící tyči. Na volantu autíčka Minnie se nachází hudební panel na baterie, který vydává tři různé melodie, zaujme pozornost vaší slečny a podpoří její hravost. Odrážedlo pro děti má ergonomicky vytvarovaný sedák a vysokou opěrku, pro maximální komfort při vůz. Bezpečné sezení zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás a široká opěrná hrazda, takže děťátko se může pohodlně opřít o kteroukoli stranu. Nožičky má holčička během vození vyloženy na širokých stupačkách.

Pod předními i zadními koly odrážedla jsou bezpečnostní prvky proti převrácení autíčka. Odrážedlo Minnie má výškově nastavitelnou vodící kovovou tyč, kterou lze jednoduše bez použití nástrojů odmontovat, stejně jako ostatní přídavné prvky. Pro maximální bezpečnost má autíčko všechny hrany oblé. Ve věku 10 měsíců se holčička pomocí odrážedla a chodítka Minnie učí chodit. Z odrážedla je odmontována vodící tyč i opěrné prvky - hrazda a podpěry na nožičky. Děťátko se odzadu drží opěrky auta a využívá jej jako stabilní oporu při chození. Roční dítě už může samostatně sedět na autíčku a odrážet se nožkami. Kvalitní kolečka zaručují tichou jízdu a vysokou stabilitu. Dětské odrážedlo je maximálně pohodlné a velmi bezpečné, ideální i pro vaši princezničku.

Dětské odrážedlo je motivováno roky oblíbenou pohádkovou postavičkou Minnie. Autíčko je provedeno v růžovo-fialové kombinaci doplněné zelenými prvky. Celé odrážedlo je dekorováno obrázky Minnie. Odrážedlo má zabudovanou i skrýš na hračky umístěnou pod sedadlem autíčka, do které se pohodlně vejde například lahvička s čajík. Odrážedlo a chodítko Minnie pochází z dílny francouzského výrobce Smoby. Značka Smoby je přední francouzský producent dětských hraček a pohybových pomůcek. Odrážedlo spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit. Odrážedlo je vyrobeno z kvalitních a zdraví neškodných materiálů. Díky praktickým rozměrům 54*41*46 cm nezabere mnoho místa.

Vlastnosti

  • pohádkový motiv
  • vodící rukojeť pro rodiče
  • úložný prostor pod sedadlem
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na baterie s různými melodiemi
  • ergonomicky tvarovaný sedák
  • bezpečnostní prvky proti převrácení
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 měsíců
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*41*46 cm
Rozměry balení63*30*36 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,10 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...