Odrážedlo a chodítko Balade Smoby růžové od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby odrážedlo a chodítko pro děti Balade je krásné růžové autíčko s bezpečnostní ohrádkou a vodící tyčí. Odrážedlo je provedeno ve formě autíčka s veselou tvářičkou, které na první pohled upoutá každé děťátko. Výhodou autíčka je to, že roste spolu s vaším dítětem. Malé 6 měsíční dítě sedí v autě chráněné ohrádkou a může se nechat tlačit po bytě nebo po chodníku. Pro dosažení maximální bezpečnosti je odrážedlo vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem. Rodič ovládá jízdu pomocí vodicí teleskopické rukojeti. Nožky má dítě vyloženy na stupačkách. Dítě se při jízdě na autíčku zabaví dlouhé hodiny, bdue se cítit jako opravdový řidič.

Ve věku 10 měsíců, když se děťátko učí chodit, slouží autíčko jako chodítko. Autíčko funguje jako opora během prvních krůčků, kdy se zezadu drží opěradla autíčka. Později si holčička dokáže pěkně sednout na autíčko a odrážet se nožičkami. Směr jízdy určuje otáčením volantu, pro větší pohodlí se může opřít. Odrážedlo - chodítko Balade má bezpečnostní prvky pod kolečky, které zabraňují převrácení autíčka. Smoby dívčí odrážedlo v provedení růžového autíčka je skvělou pomůckou při pohybovém vývoji vašeho dítěte. Pod sedačkou je ukryt úložný prostor pro hračky. Je to ideální hračka pro všechny děti, které milují pohyb.

Usměvavé autíčko v růžových odstínech se zelenými a žlutými doplňky je dekorováno jemnými obrázky. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou životnost. Smoby dětské odrážedlo Balade je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s precizností, při dodržení bezpečnostních norem. Rozměry odrážedla pro děti jsou 63*30*36 cm. Svou barevností je vhodné hlavně pro dívky. Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plasty na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Proto neváhejte a zakupte i vašemu malému jezdci toto nádherné veselé odráadlo.

Vlastnosti

  • originální design autíčka s usměvavou tváří
  • vodící rukojeť pro rodiče
  • úložný prostor pod sedadlem
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
  • ergonomicky tvarovaný sedák
  • bezpečnostní prvky proti převrácení
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 měsíců
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*41*46 cm
Rozměry balení63*30*36 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,10 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné