Odrážedlo a chodítko Balade Smoby červeno-modré od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby odrážedlo a chodítko pro děti Balade je krásné červeno-modré autíčko s bezpečnostní ohrádkou a vodící tyčí. Odrážedlo je provedeno ve formě autíčka s veselou tváří, které na první pohled upoutá každé děťátko. Výhodou autíčka je to, že roste spolu s vaším dítětem. Malé 6 měsíční dítě sedí v autě chráněné ohrádkou a může se nechat tlačit po bytě nebo po chodníku. Pro dosažení maximální bezpečnosti je odrážedlo vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem. Rodič ovládá jízdu pomocí vodicí teleskopické rukojeti. Nožky má dítě vyloženy na stupačkách. Ve věku 10 měsíců, když se děťátko učí chodit, slouží autíčko jako chodítko. Autíčko funguje jako opora během prvních krůčků, kdy se zezadu drží opěradla autíčka. Později si holčička dokáže pěkně sednout na autíčko a odrážet se nožičkami. Směr jízdy určuje otáčením volantu, pro větší pohodlí se může opřít.

Odrážedlo - chodítko Balade má bezpečnostní prvky pod kolečky, které zabraňují převrácení autíčka. Smoby chlapecké odrážedlo v provedení autíčka je skvělou pomůckou při pohybovém vývoji vašeho dítěte. Pod sedačkou je ukryt úložný prostor pro hračky. Usměvavé autíčko v červené a modré barvě je dekorováno veselými obrázky. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou životnost. Smoby dětské odrážedlo Balade je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s precizností, při dodržení bezpečnostních norem. Rozměry odrážedla pro děti jsou 63*30*36 cm. Svou barevností je vhodné hlavně pro chlapce.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plasty použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  • originální design autíčka s usměvavou tváří
  • vodící rukojeť pro rodiče
  • úložný prostor pod sedadlem
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
  • elektronický panel na baterie s různými melodiemi
  • ergonomicky tvarovaný sedák
  • bezpečnostní prvky proti převrácení
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 měsíců
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*41*46 cm
Rozměry balení63*30*36 cm
Hmotnost3,10 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné