Odrážedlo a chodítko Hello Kitty Smoby Auto 2v1 růžové od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby odrážedlo Hello Kitty je krásné dětské odrážedlo převedeny v růžovo-bílé barvě. Dětské odrážedlo je vhodné pro děti od 6 do 36 měsíců. Jeho výhodou je to, že roste spolu s vaším dítětem. Je velmi bezpečné, což mu zaručuje tříbodový bezpečnostní pás, který má dítě kolem ramen k zajištění co nejlepšího zafixování. K bezpečnosti přispívá i ochranná plastová ohrádka, o kterou se dítě pohodlně opírá a udržuje tak rovnováhu a také zabraňuje vypadnutí dítěte z dětského odrážedla. Dětské odrážedlo má pohodlný, vysoký a ergonomicky tvarovaný sedák s vysokou opěrkou, kde si může dítěopřít hlavičku a sedí v něm jako v kočárku. Dítě se opírá se o zadní opěrku a postupně nabývá jistotu. Pod sedadlem autíčka je praktický úložný prostor, kde si dítě může odložit hračky.

Rozměry odrážedla pro děti jsou 54 * 41 * 46 cm. Kvalitní kola dodávají na komfortu jízdy. Díky odrážedlu se dítě učí stabilitě a rovnováze a posiluje svalstvo. Autíčko má praktickou vodící kovovou tyč s pohodlným držákem, pomocí níž rodič ovládá jízdu dítěte. Nožičky má na širokých stupačkách. Postupně jak roste se autíčko již kutálí na kolech. 8 měsíční dítě je jako v kočárku. Jak 10 měsíční dítě se již učí chodit, dělá své první krůčky a odzadu se drží opěrky auta. Využívá ho jako stabilní oporu při chození a vodicí tyč a stoupačky jsou již odmontovány. 12 měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Výška sedáku od země je 21 cm, šířka sedáku je 17 cm a výška opěrky od země je 40 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plasty použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  •     originální design autíčka s motivem kočičky Hello Kitty
  •     vodící madlo pro rodiče
  •     úložný prostor pod sedadlem
  •     vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  •     tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
  •     ergonomicky tvarovaný sedák
  •     praktické rozměry
  •     dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  •     vhodné od 6 do 36 měsíců

 

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*41*46 cm
Celková výška46 cm
Rozměry balení63*30*36 cm
Výška sedací plochy21 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,10 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...