Odrážedlo a chodítko Auto 2v1 Medvídek Pú Smoby zelené od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby autíčko Medvídek Pú je krásné dětské odrážedlo převedeno v zeleno-žluté barvě s pohádkovým motivem. Dětské odrážedlo je vhodné pro děti od 6 měsíců do 36 měsíců. Jeho výhodou je to, že roste spolu s vaším dítětem. Je velmi bezpečné, což zaručuje tříbodový bezpečnostní pás, který má dítě kolem ramen na co nejlepší zafixování. K bezpečnosti přispívá i ochranná plastová ohrádka, o kterou se dítě pohodlně opírá a udržuje tak rovnováhu a také zabraňuje vypadnutí dítěte z dětského odrážedla. Dětské odrážedlo má pohodlné, vysoké a ergonomicky tvarované sedadlo. Sedadlo má vysokou opěrku, na kterou si může opřít hlavičku a sedí v odrážedle jako v kočárku. Dítě se opírá se o zadní opěrku a postupně nabývá jistotu. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Pod sedadlem autíčka je praktický úložný prostor, kde si dítě může odložit hračky. Rozměry odrážedla pro děti jsou 54*42*48 cm. Kvalitní kola dodávají na komfortu jízdy. Díky odrážedlu se dítě učí stabilitě a rovnováze a posiluje svalstvo. Autíčko má praktickou vodící kovovou tyč s pohodlným držákem, pomocí které rodič ovládá jízdu dítěte. Nožičky má na širokých stupačkách. 8 měsíční dítě je jako v kočárku. Jak 10 měsíční dítě se už učí chodit, dělá své první krůčky a odzadu se drží opěrky auta. Využívá ho jako stabilní oporu při chození a vodící tyč a stoupačky jsou již odmontovány. 12 měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Je provedeno v krásném stylu Medvídek Pú. Výška sedla od země je 21 cm, šířka sedáku je 17 cm a výška opěrky od země je 40 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  • originální design autíčka s pohádkovým motivem Medvídek Pú
  • vodící rukojeť pro rodiče
  • úložný prostor pod sedadlem
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • dítě se v něm může vozit podobně jako v kočárku
  • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná plastová ohrádka
  • ergonomicky tvarovaný sedák
  • bezpečnostní prvky proti převrácení
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*41*46 cm
Celková výška46 cm
Rozměry balení63*30*36 cm
Výška sedací plochy21 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,10 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné