Odrážedlo a chodítko Auto Balade Smoby červeno-žluté od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby autíčko Balade je krásné červeno-žluté odrážedlo, které roste spolu s dítětem. Dětské odrážedlo je vhodné pro děti od 6 do 36 měsíců. Je velmi bezpečné, což mu zaručuje tříbodový bezpečnostní pás, který má dítě kolem ramen k zajištění co nejlepšího zafixování. K bezpečnosti přispívá i ochranná plastová ohrádka, o kterou se dítě pohodlně opírá a udržuje tak rovnováhu a zabraňuje vypadnutí dítěte z dětského odrážedla. Dětské odrážedlo má pohodlné, vysoké a ergonomicky tvarované sedadlo s vysokou opěrkou, kde si může opřít hlavičku a sedí v něm jako v kočárku. Dítě se opírá se o zadní opěrku a postupně nabývá jistotu. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Pod sedadlem autíčka je praktický úložný prostor, kde si dítě může odložit hračky. Rozměry odrážedla pro děti jsou 54*42*48 cm. Kvalitní kola dodávají na komfortu jízdy. Díky odrážedlu se dítě učí stabilitě a rovnováze a posiluje svalstvo. Autíčko má praktickou vodící kovovou tyč s pohodlným držákem, pomocí které rodič ovládá jízdu dítěte. Nožičky má na širokých stupačkách. 8 měsíční dítě je jako v kočárku. Jak 10 měsíční dítě se už učí chodit, dělá své první krůčky a odzadu se drží opěrky auta. Využívá ho jako stabilní oporu při chození a vodící tyč a stoupačky jsou již odmontovány. 12 měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Odrážedlo pro děti má krásné doplňky ve stylu veselého autíčka s tvářičkou.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  • originální design autíčka s usměvavou tváří
  • vodící rukojeť pro rodiče
  • úložný prostor pod sedadlem
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
  • ergonomicky tvarovaný sedák
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 6 do 36 měsíců
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*41*46 cm
Rozměry balení36*30*62 cm
Hmotnost3,10 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné