Školní lavice Mimoni Smoby s 20 doplňky žluto-modrá

Popis produktu

Smoby dětská školní lavice s motivem Mimoni je krásná modro-žlutá lavice s lavičkou na kreslení a psaní pro děti. Lavice pro děti obsahuje celkem 20 doplňků jako nálepky a omalovánky. Deska na kreslení a psaní je mírně nakloněná pro pohodlné používání a na její ploše je krásný velký obrázek veselého Mimone. Lavice je vyrobena z pevného a odolného plastu, který má velmi dlouhou životnost. Provedená je v příjemných odstínech modré, šedé a žluté barvy.

Na vrchní části desky jsou místa na tužky, štětce a barvičky. Je to ideální lavice pro děti vhodná pro jedno dítě. Se školní lavicí se dítě může hrát na výuku ve škole a připravovat se tak na den, kdy zasedne do opravdové školní lavice. Dítě si navíc sezením v lavici pěstuje návyk jako zdravě a správně sedět. Pod deskou školní lavice pro děti je opěrka na nohy. Dětská lavice obsahuje úložný prostor, kam si děti mohou odložit drobnosti, psací potřeby a podobně.

Děti si psaním a kreslením rozvíjejí fantazii, manuální zručnost ovládat fix a křídy v ručičkách, koncentraci a umělecké vlohy. Je to vhodná pomůcka pro děti od 3 let. Značka Smoby je francouzský výrobce dětských hraček a pomůcek pro děti s dlouholetou zkušeností a proto je zárukou evropské kvality za skvělou cenu. Dětská školní lavice je skvělou pomůckou pro děti v předškolním a mladším školním věku kde si mohou procvičovat učivo nebo kreslit. Rozměry dětské lavičky Smoby jsou 56*57*52 cm.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*57*52 cm
Rozměry balení59*17*69 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,63 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...