Odrážedlo Bubble Go II Smoby Balade se zvukem růžovo-zelené od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby dětské odrážedlo Bubble Go II Balade je růžovo-zelené dětské odrážedlo s klaksonem na volantu. Funguje na baterie a vydává 3 různé melodické zvuky. Autíčko roste spolu s dítětem od 6 měsíců až do 3 let. Dětské odrážedlo má vodící kovovou dvojitou tyč s pohodlným držadlem. Odrážedlo stoji na kolečkách a dokud má dítě jen 6 měsíců, poskytuje pro něj ideální sezení. Má vysoký vytvarovaný sedák se speciální opěrkou na hlavičku. Po obou stranách dětského odrážedla, a vpředu jsou široké bezpečné plastové zábrany, aby dítě pohodlně sedělo, a mohlo se opřít o kteroukoli stranu. Otevírají se směrem vzhůru. Bezpečnost podporuje i tříbodový bezpečnostní pás, kterým dítě jemně a bezpečně připoutáte přes ramínka k sedadlu.

8 měsíční dítě je jako v kočárku, ale více si užívá jízdu v pěkném autě s klaksonem. Nožičky má na širokých stupačkách. 10 měsíční dítě se už učí chodit, dělá první krůčky a odzadu se drží opěrky auta a využívá jej jako stabilní oporu při chození. Vodící tyč a stoupačky jsou již odmontovány. 12 měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Kvalitní kola a zpětné zrcátko dodává na komfortu jízdy. Celé autíčko je velmi pohodlné, dítě se ani po delším čase v dětském odrážedle neunaví. Vpředu je otevíratelné průsvitné okno, kam si dítě schová hračku. Dětské odrážedlo je vhodné pro děti od 6 do 36 měsíců. Macík patří k autíčku, je v balení. Odrážedlo je vhodné pro holčičky. Rozměry odrážedla pro děti jsou 62*45*87 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

 • originální design autíčka s usměvavou tváří
 • vodící rukojeť pro rodiče
 • úložný prostor pod sedadlem
 • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
 • speciální opěrka na hlavičku
 • zpětné zrcátko a malé sedátko s průsvitným krytem pro hračku v předu
 • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
 • ergonomicky tvarovaný sedák
 • bezpečnostní prvky proti převrácení
 • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
 • vhodné od 6 do 36 měsíců
 • s medvídkem v balení

.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu62*45*87 cm
Rozměry balení67*39*40 cm
Hmotnost6,50 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...