Odrážedlo Bubble Go II Smoby Balade se zvukem a medvědem modro - zelené od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby dětské odrážedlo Bubble Go II Balade je modro-zelené dětské odrážedlo autíčko s klaksonem na volantu. Funguje na baterie a vydává 3 různé melodické zvuky. Autíčko roste spolu s dítětem od 6 měsíců až do 3 let. Dětské odrážedlo má vodící kovovou dvojitou tyč s pohodlným držadlem. Odrážedlo stoji na kolečkách  a dokud má dítě jen 6 měsíců poskytuje pro něj ideální sezení. Má vysoký vytvarovaný sedák, se speciální opěrkou na hlavičku. Po obou stranách dětského odrážedla a vpředu jsou široké bezpečné plastové zábrany, aby dítě pohodlně sedělo a mohlo se opřít o kteroukoli stranu. Otevírají se směrem nahoru. Bezpečnost podporuje i tříbodový bezpečnostní pás, kterým dítě jemně a bezpečně připoutáte přes ramínka k sedadlu.

8 měsíční dítě je jako v kočárku, ale víc si užívá jízdu v pěkném autě s klaksonem. Nožičky má na širokých stupačkách. 10 měsíční dítě se již učí chodit, dělá první krůčky a odzadu se drží opěrky auta a využívá ho jako stabilní oporu při chození. Vodící tyč a stoupačky jsou již odmontovány. 12 měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko, a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Kvalitní gumové kola a zpětné zrcátko dodává na komfortu jízdy. Celé autíčko je ergonomicky pohodlně řešeno, dítě se ani po delším čase v dětském odrážedle neunaví. Vpředu je otevíratelné průsvitné okno, kam si  schová hračku. Macík je dodáván jako součást balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký. Je to plast sametový na dotek. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, aby se děti při hře nezranily a aby byly v bezpečí. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu62*45*87 cm
Rozměry balení41*39*67 cm
Hmotnost6,50 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...