Odrážedlo Bubble Go II Smoby Balade se zvukem oranžovo-bleděmodré od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby dětské odrážedlo Auto Bubble Go II Balade je oranžovo-bleděmodré odrážedlo pro děti, autíčko s klaksonem na volantu. Klakson funguje na baterie a vydává 3 různé melodie. Autíčko roste s dítětem od 6 měsíců do 3 let. Odrážedlo má vodící kovovou dvojitou tyč s pohodlným držadlem. Odrážedlo stojí na kolečkách a dokud má dítě jen 6 měsíců je to pro něj ideální sezení s vysokým vytvarovaným sedadlem, a opěrkou na hlavičku, sedí v něm jako v kočárku. Opěrka odrážedla je polohovatelná. Po obou stranách autíčka a vpředu jsou široké bezpečné plastové zábrany, aby dítě nepadalo a pohodlně se mohlo opřít o kteroukoli stranu. Otevírají se směrem nahoru. K tomu ještě patří i bezpečnostní pásy, které ho jemně a bezpečně přichytí přes ramínka k sedadlu. Jako dítě postupně roste dětské odrážedlo se mu přizpůsobuje.

8 měsíční dítě je jako v kočárku, ale víc si užívá takovou jízdu v pěkném odrážedle s klaksonem. Nožičky má na širokých stupačkách. 10 měsíční dítě se již učí chodit, dělá první krůčky a odzadu se drží opěrky auta a využívá ho jako stabilní oporu při chození a vodicí tyč a stoupačky jsou již odmontovány. 12 měsíční dítě již samostatně sedá na autíčko a odráží se nožičkami a posouvá se dopředu, vozí se a užívá si samostatnost. Kvalitná kola a zpětné zrcátko dodává na komfortu jízdy. Cele dětské odrážedlo je ergonomicky pohodlně řešené. Vpředu je otevíratelné průsvitné okno, kam si schová medvídka či panenku. Medvídek je součástí balení. Rozměry dětského odrážedla jsou 62 * 45 * 87 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký. Je to plast sametový na dotek. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, aby se děti při hře nezranily a aby byly v bezpečí. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

 

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu62*45*87 cm
Rozměry balení41*39*67 cm
Hmotnost6,50 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.