Trenažér Vtwin Biker Smoby elektronický se zvukem a světlem

Popis produktu

Smoby trenažér V Twin Biker je skvělý elektronický simulátor jízdy autem a motorkou, který je vhodný pro chlapce od 3 let. Dětský trenažér je fantastická hračka pro malé závodníky na autech i motorkách. Má velmi kvalitní a pevnou konstrukci z odolného plastu, který je sametový na dotek. Chlapci se na trenažéru zabaví dlouhou dobu, protože v sobě zahrnuje množství funkcí. Nejlepší věcí na trenažéru je to, že se na něm dá přepínat jízda na motorce a jízda autem. Na barevnou podsvíceném displeji tedy chlapci vidí, zda jezdí na motorce nebo autě. K mnoha funkcím a součástem trenažéru patří elektronický volant, mechanické pedály, simulace rychlé jízdy, nárazů, poruch, couvání a mnoho dalších zvukových a světelných efektů. Na barevnou displeji se zobrazuje mapa závodnická trasy, která se dá posouvat. Na palubní desce je tachometr, tlačítka na zapnutí světel, trouba. Součástí balení je i držák na navigační systém, který se dá připevnit na palubní desku

Jízda autem je splněný sen pro každého malého chlapce, který chce rychle vyrůst, aby mohl řídit jako jeho táta nebo závodnici na závodech. Chlapecký trenažér je vynikající replikou opravdového závodního auta a motorky. Chlapci se při závodění na trenažéru cítí jako v kabině závodního auta. Sedačka v trenažéru je velmi pohodlná, je ergonomicky vytvarována, dá se nastavit do 3 poloh. Celý je laděn v žluto-černé barvě. Dětský trenažér je velmi zábavná hračka, která děti zaujme na dlouhé hodiny, ale zároveň podporuje i optimální rozvoj dětí. Hraním se s trenažérem se rozvíjí koncentrace, reflexy, pohybové dovednosti a motorika. Když si děti představují, že jezdí na vzrušujících závodech v různých částech světa, rozvíjí se i jejich představivost. Trenažér funguje na 5 AA/LR6 baterií, které nejsou součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky SMOBY mají výrazné zářivé barvy a oblé hrany, kořeny chrání děti před zraněním během hry. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé děťátko, proto je to nejlepší dárek pro malé jezdce a závodníky. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů. Trenažér pro chlapce má rozměry 85*36*50 cm a váhu téměř 4 kg.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu85*36*50 cm
Rozměry balení50*20*50 cm
Celková délka85 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,65 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...