Motorka Roadster Smoby modrá na baterii od 24 měsíců

Popis produktu

Smoby motorka pro děti Roadster ZR 900 má jedinečný sportovní design a provedení v kombinaci modré a stříbrné barvy doplněná černou. Dětská motorka funguje na baterie a dokáže vyvinout rychlost až 5 km/h. Je to bezpečná a přiměřená rychlost a proto je vhodná pro děti již od 2 let. Její délka je 83 cm, je široká 45 cm a vysoká 55 cm. Ovládá se ručně na řídítkách, startuje ihned po stisknutí tlačítka na pravé straně motorky. Baterie má 6V a dobíjí se pomocí adaptéru přiloženého v balení.

V plném provozu je životnost baterky 2 hodiny. Náhon mají dvě zadní kola. K této motorce je možné na prodloužení jízdy dokoupit i náhradní baterie. Tato úžasná dětská motorka na baterie je jako stvořená pro malého závodníka. Maximální zatížení motorky pro děti je 30 až 50 kg. Motorka Roadster ZR 900 ALUBOX má v přední části imitaci světla. Řídítka motorky pro děti jsou vyrobeny z pevného kovu. Sedadlo je velmi pohodlné a ergonomicky přizpůsobené dítěti od 2 let.

Díky němu není dítě ani po delším čase jízdy unavené. Plastový materiál, ze kterého je dětská motorka vyrobena je pevný a odolný, dětem vydrží dlouhá léta jako nový. Motorka pro děti Roadster má pevné gumové kola. Jízda na své vlastní motorce je nezapomenutelná a děti ji milují. Tato motorka pro děti na baterie je kvalitní francouzský výrobek od společnosti Smoby. Je držitelem certifikátu kvality a bezpečnosti.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu83*45*55 cm
Nosnost30-50 kg
Note6V, 5 km/ 1 hod
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.