Kuchyňka Peppa Pig Smoby s otevíracími křídly a kávovarem + 22 doplňků

Popis produktu

Dětská kuchyňka Peppa Pig od francouzského výrobce Smoby přichází s 22 doplňky, které nesmí chybět v žádné opravdové kuchyni. Patří k nim například kelímky, talířky, příbory, vařečky, nádobky na vaření a pečení. V kuchyňce je zabudovaný kávovar, do kterého se dají vložit tobolky, dále trouba na pečení, varná deska, hodiny a umyvadlo. Na poličky po bočních stranách se dají poskládat všechny doplňky a otevíratelná křidélka potěší každé zvídavé dítě. Pohádková kuchyňka je vhodná pro děti od 18 měsíců, její výška je 85 cm a výška pracovní plochy 42 cm. Je vyrobena z kvalitního plastu, v zářivých barvách modré a žluté. Na kuchyňce jsou obrázky z populární pohádky Peppa Pig, takže svým designem upoutá každého malého kuchaře.

Peppa Pig je velmi oblíbený mezi dětmi na celém světě a se svou rodinkou zažívá různá dobrodružství. Děti si zamilují kuchyňku s motivem Peppa Pig. Prostřednictvím dětské kuchyňky s pohádkovým motivem se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob, jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. Vymýšlením receptů a různých postupů vaření si děti osvojují kuchařské umění.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  • dětská kuchyňka v zářivých barvách
  • design pohádky Peppa Pig
  • zabudovaný kávovar
  • trouba na pečení
  • vhodná od 18 měsíců
  • 22 doplňků, které nesmí chybět v žádné kuchyni
  • kvalitní francouzský výrobek
  • vyrobená z odolného plastu, který je sametově jemný
  • podněcuje dětskou fantazii a kreativitu
  • ideální pro malé kuchaře a kuchařky
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*35*85 cm
Celková výška85 cm
Výška pracovní plochy42 cm
Rozměry balení51*30*66 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,18 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...