COTTAGE HELLO KITTY domeček má anti UV FILTR na ochranu před slunečním zářením, má konzistentní barvy, které na slunci nevyblednou, zůstanou pěkně zářivé, dvojité stěny, které zaručují pevnou a stabilní stavbu. Okna a poloviční dveře s velkým obrázkem HELLO KITTY se dají snadno otevírat a zavírat, krásné odstíny růžové a bílé s kombinací jasné fialové dodávají domku velmi teplý, sladce hravý vzhled. Má atypický tvar, s mírně zaoblenými stěnami. Pro svou jednoduchost a nezvyklý vnitřní prostor s výškou až 130 cm patří mezi velmi oblíbené domky. Krásné zdobený tiskem Hello Kitty a imitací dřeva. Šířku má 112 cm a hloubku 110 cm. Pro děti od 2 let.

| Věk | Od 24 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 112*110*130 cm |
| Celková výška | 130 cm |
| Rozměry balení | 97*29*120 cm |
| Mechanické | Ano |
| UV filtr | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 20,30 kg |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...