Tabule Flash light voyager funguje na baterie a kreslí se na tmavou tabuli barevnými fixy, mohou se obkreslete obrázky, které se dají z druhé strany tabule přichytit. Když je kresba hotová, dají se zapnout světla ze spodu tabule a nádherně v různých barvách svítí obrysy kreseb. Kresby se dají setřít hadříkem. Na tmavou plochu se dá kreslit i křídami. Nádherná hra pro děti od 3 let, která rozvíjí jejich fantazii a umělecké vlohy.

| Věk | Od 4 let |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 42*6*35 cm |
| Rozměry balení | 43*7*35 cm |
| Na baterii | Ano |
| Světlo | Ano |
| Mechanické | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 1,80 kg |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...