Hudební kytara Violetta Zlatá edice Smoby elektronická růžová

Popis produktu

Smoby elektronická kytara Violetta je nádherná hračka v Nižné růžové barvě, která je ideální pro holčičky od 3 let. Dětská kytara má rozměry 55*4*19 cm a krásné barvy, s obrázkem populárního seriálového dívky Violetta. Pomozte i vy svým ratolestem objevit jejich hudební talent a zakupte jim tuto krásnou růžovou kytaru. Holčičky vám mohou hrát koncerty, vymýšlet si vlastní skladby a zabavit se dlouhou dobu. Dívčí kytara je vyrobena z kvalitního plastu, je lehká, dá se zavěsit na rameno pomocí ramínka. Na kytaře je 5 strun, několik tlačítek, reproduktor na zesílení zvuku ve spodní části. Má tedy vše, co má mít opravdová kytara.

Dětské hudební nástroje jsou velmi dobrým prostředkem, pomocí kterého nejmenší děti mohou objevovat a rozvíjet své talenty. Kytara Violetta je výborný předchůdce opravdové kytary, na kterou děťátko velmi snadno projde, když vyroste. Hraním na kytaru se rozvíjí jemná motorika, hudební sluch i citlivost na zvuky. Holčičky rozvíjejí i představivost, když si představují, že vystupují v koncertních sálech. Vymýšlením originálních skladeb a znělek se podporuje i rozvoj kreativity dětí. Ověřená francouzská kvalita je zárukou toho, že vaše dítě se při hračce nejen zabaví, ale také se bude rozvíjet hravým způsobem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*4*19 cm
Rozměry balení20*57*57 cm
Celková délka55 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,70 kg
PoznámkaBattery: 3x AA/LR6
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...