Hudební švihadlo Violetta Zlatá edice Smoby fialové od 4 let

Popis produktu

SMOBY hudební švihadlo Violetta je fantastická hračka pro holčičky od 4 let. Dětské švihadlo má zářivou fialovou barvu a obrázky populárního seriálového dívky Violetta. Hudební švihadlo pro dívkyna jedné ručce 2 tlačítka, kterými se zapíná, a spouštějí se zvuky. Spojují se v něm 2 věci, které milují všechny malé děti: veselé zvuky a možnost skákání a zábavního sportování. Hudební hračka pro holčičky má stylový a originální design, díky čemuž ho vaše malá princeznička bude milovat. Dá se snadno uchopit, protože rukojeti jsou pohodlně vytvarované a jsou vyrobeny ze sametově hebkého plastu, který je zároveň kvalitní a pevný.

Dětské hudební hračky jsou velmi dobrým prostředkem, pomocí kterého nejmenší děti mohou objevovat a rozvíjet své talenty a záliby. Švihadlo Violetta nesmí chybět ve výbavě žádné malé milovnice hudby. Prostřednictvím poslechu hudby se rozvíjí hudební sluch i citlivost na zvuky. Samozřejmostí je pohyb a sportování, které bude s hudebním švihadlem ještě krásnější a ještě zábavnější. Dívky si své švihadlo mohou vzít venku, budou rády trávit čas na čerstvém vzduchu.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček SMOBY je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 4 let
PůvodFrancie
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...