Mikrofon Violetta Zlatá edice Smoby malý

Popis produktu

SMOBY mikrofon Violetta je nádherná dívčí hračka v Nižné růžové barvě, která je ideální pro holčičky od 3 let. Dětský mikrofon má rozměry 20*3*3 cm, je zdobený obrázky populárního seriálového dívky Violetta. Pomozte i vy svým ratolestem objevit jejich hudební talent a zakupte jim tento stylový mikrofon. Holčičky vám mohou zpívat jako na opravdovém koncertě, vymýšlet si vlastní skladby a zabavit se dlouhou dobu. Dívčí mikrofon je vyroben z kvalitního plastu, je lehký, takže si ho holčičky mohou vzít kamkoliv s sebou. Ve spodní části mikrofonu, která má tvar hvězdičky, je reproduktor na zesílení hlasu. Na rukojeti jsou 3 barevná tlačítka, které vydávají různé zvuky.

Dětské hudební nástroje jsou velmi dobrým prostředkem, pomocí kterého nejmenší děti mohou objevovat a rozvíjet své talenty. Hraním se s mikrofonem pro děti se rozvíjí jemná motorika, hudební sluch i citlivost na zvuky. Holčičky rozvíjejí i představivost, když si představují, že vystupují v koncertních sálech. Vymýšlením originálních skladeb a znělek se podporuje i rozvoj kreativity dětí. Ověřená francouzská kvalita je zárukou toho, že vaše dítě se při hračce nejen zabaví, ale také se bude rozvíjet hravým způsobem.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše malé hudebníky. Proces výroby hraček SMOBY je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu20*3*3 cm
Celková výška20 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,25 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...