Piano Violetta Smoby elektronické bílé

Popis produktu

Smoby elektronické piano Violetta je úžasná hudební hračka v krásných barvách, která je ideální pro holčičky od 3 let. Dětské piano má rozměry 24*53*7 cm a něžnou bílou barvu s fialovými detaily, s obrázky populárního seriálového dívky Violetta. Pomozte i vy svým ratolestem objevit jejich hudební talent a zakupte jim toto pěkné elektronické piano. Holčičky vám mohou hrát jak na opravdových koncertech, vymýšlet si vlastní skladby a zabavit se dlouhou dobu. Dívčí piano je vyrobeno z kvalitního plastu, je snadno přenosné a dá se snadno uskladnit. Na piana jsou kromě 37 klasických kláves i tlačítka, které vydávají všelijaké zvuky. Patří k nim 8 imitací hudebních nástrojů, 4 zvuky bubnů, 12 demo písniček a 20 rytmů. Dá se na něm kontrolovat zvuk a rytmus. Po stranách jsou 2 reproduktory, dá se na něm nastavit hlasitost hraní.

Dětské hudební nástroje jsou velmi dobrým prostředkem, pomocí kterého nejmenší děti mohou objevovat a rozvíjet své talenty. Piano Violetta je výborný předchůdce reálného piana nebo klavíru, na které děťátko velmi snadno projde, když vyroste. Hraním na piano se rozvíjí jemná motorika, hudební sluch i citlivost na zvuky, poznávají rytmus a melodii. Holčičky rozvíjejí představivost, když si představují, že vystupují v koncertních sálech. Vymýšlením originálních skladeb a znělek se podporuje i rozvoj kreativity dětí. Dětské elektronické piano je skvělým dárkem pro malé hudebnice, které sní o velké hudební kariéře nebo se jednoduše řady baví s hudbou. Funguje na 3 AA/LR6 baterie, které jsou součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu24*53*7 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...