Myčka nádobí Mini Tefal Smoby elektronická s 14 doplňky

Popis produktu

Smoby elektronická myčka nádobí Mini Tefal funguje na baterie. Je to elektronická dětská myčka, vydává zvuky a svítí jako reálná myčka nádobí. Dětská elektronická myčka je provedena v jedinečné kombinaci ocelově šedé a tmavě červené barvy. Dětská myčka nádobí Mini Tefal obsahuje celkem až 14 doplňků. Tato hračka je skvělým způsobem, jak děti naučit smyslu pro pořádek a organizaci. Díky napodobování dospělých je dětská myčka nádobí velmi přitažlivou pro děti.

Tato hračka je vhodná již od 3 let věku. Vedle dětské myčky je sklápěcí pracovní plocha na odkládání nádobí. Případně může dětem sloužit jako jídelní stolek na prostírání. Dvířka dětské myčky jsou otevíratelné. Uvnitř je nádoba na odkládání malého dětského nádobí. Nad myčkou je dřez s vodovodním kohoutkem. Myčka nádobí pro děti má 3 programy na mytí. Vydává až 9 druhů zvuku, například jako když teče vodovodní kohoutek. Je to ideální hračka na rozšíření dětské kuchyňky.

Výška dětské myčky nádobí je 31 cm. K doplňkům myčky patří nádobí jako talířky, sklenice či příbory. Všechny části jsou přizpůsobeny tak, aby jejich dítě již od 3 let vědělo pevně uchytit a jednoduše ovládat. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček, produkuje unikátní hračky, které splňují všechny evropské bezpečnostní normy. Plastové materiály myčky pro děti Smoby Mini Tefal jsou pevné a odolné. Jejich povrch je příjemný a sametový na dotek.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*16,5*28 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné