Kočárek pro panenku Máša a medvěd Smoby skládací (ručka 57,5 ​​cm) od 18 měsíců

Popis produktu

Kočárek pro panenku Máša a medvěd od Smoby má pohádkové provedení v barvách růžové, zelené a bílé s obrázkem populární pohádky Máša a medvěd na sedací části. Skládací kočárek je vhodný pro nejmenší dívky od 18 měsíců. Výška rukojeti kočárku pro panenky je 57,5 ​​cm. Kočárek poslouží i jako opora při prvních krocích nejmenších dětí. Aby se nejmenší holčičky nemuseli bát o svou panenku, kočárek má pás pro upoutání panenky a pevnou, odolnou kovovou konstrukci. Dá se poskládat, takže když se s ním dívky nehrají, nezabere v pokoji mnoho místa. Dvojitá kolečka zajistí snadnou a příjemnou jízdu, celkové rozměry skládacího kočárku s pohádkovým motivem Máša a medvěd jsou 23*42*58 cm.

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností pro růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkouší, co život maminky přináší. Kočárek je výborný doplněk při hře s panenkou, je lehký a sametový na dotek, takže i ty nejmenší holčičky s ním mohou vyrazit do ulic a zahrát se na dospělé. Právě napodobováním života dospělých se děti nejdříve naučí, jak se orientovat v reálném světě. Je proto důležité poskytnout jim co nejvíce podnětů pro takové hry a kočár Máša a medvěd je k tomu ideálním prostředkem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky jsou chráněny před vyblednutím, barvy zůstávají stejně zářivé jako v den koupě během dlouhých let a hračka vypadá dlouho jako nová. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu23*42*58 cm
Výška ručky57,5 cm
Barvarůžová
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...