Kadeřnický stolek Hello Kitty 2v1 Smoby se židlí a 10 doplňky

Popis produktu

Smoby kadeřnický stůl Hello Kitty se židlí je celý laděn v designu známé a u dětí velmi oblíbené kočičky Hello Kitty. Kadeřnický stolek Hello Kitty je ideální hračkou a doplňkem pro všechny malé holčičky, které chtějí být stále krásné. Dětský kadeřnický stolek Hello Kitty může sloužit nejen jako kadeřnictví pro děti, ale i jako kosmetický salon a salon krásy. Má krásnou holčičí světle růžovou barvu a velmi moderní a trendy design, díky čemuž působí elegantně, dívčí a hravě. Součástí stolku je podstavec, ale lze jej používat i bez něj. Patří k němu i krásná židle Hello Kitty a 10 užitečných doplňků na zkrášlení pro vaši malou princeznu. Kadeřnický stolek Hello Kitty je vyroben z odolných a vysoce kvalitních plastových materiálů. Kadeřnický stolek Hello Kitty je položen na růžovém podstavci ozdobeném mašličkami. Kadeřnický stolek lze používat i bez podstavce a dá se položit kdekoli na stůl či na postel.

K stolku patří i židle Hello Kitty, kterou může vaše holčička využít i při jiných hrách. Židle je vysoká 28 cm a je velmi praktická. Hello Kitty kadeřnický zkrášlovací stolek má světle růžovou barvu, která je kombinovaná s bílou barvou. Velké růžové zrcadlo je nastavitelné a dá se vyklápět dopředu a dozadu. V jeho levém horním rohu je obrázek kočičky Hello Kitty. Pod zrcadlem se nachází malá tajná skříňka ozdobená mašličkou, do které si vaše princezna může uložit různé cennosti. Pracovní plocha na dětském stolku obsahuje i dva malé boční pultíky. Jejich vrch se dá odklopit a pod nimi se nachází další úložný prostor na drobnosti a jiné doplňky. Dětský stolek obsahuje i uzamykatelnou zásuvku na klíček, do které si vaše parádnice může uložit doplňky a šperky. Dětský kosmetický stolek potěší každé děvčátko, které se rádo zkrášluje a parádí. Je krásnou a ideální hračkou pro holčičky od 3 let

Dětský kadeřnický stolek Hello Kitty tvoří i 10 doplňků, které ve výbavě skutečné parádnice nesmí chybět. Patří k nim tmavorůžová čelenka do vlasů, tři prstýnky, dva s obrázkem Hello Kitty a třetí s obrázkem srdíčka, tmavorůžový hřebínek, krásný bledě náhrdelník i s náramkem na ruku, spona do vlasů a dva růžové flakonky na voňavku, stejně s krásným obrázkem roztomilé kočičky . Francouzský výrobce hraček pro děti Smoby je renomovaná společnost se zárukou dlouhodobé a nejvyšší kvality hraček pro vaše malé ratolesti. Kadeřnický stolek od Smoby splňuje evropská kritéria kvality a bezpečnosti hraček pro vaše děti. Díky veselému kadeřnický setu Hello Kitty zažije vaše holčička hodiny zábavy a zkrášlování se. Kadeřnický stolek Hello Kitty pro děti může vaše holčička naučit, jak se o sebe starat. Rozměry kadeřnického stolku jsou 46*28*83 cm. Díky velkému množství doplňků se s ním zahraje i několik dětí najednou.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu46*28*83 cm
Celková výška83 cm
Výška pracovní plochy47 cm
Rozměry balení44*20*57 cm
Výška sedací plochy28 cm
Hmotnost5,46 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.