Kočárek pro panenku Baby Nurse Smoby hluboký oválný (55 cm rukojeť) od 18 měsíců

Popis produktu

Hluboký kočárek pro panenku Baby Nurse je stabilní a pevný kočárek pro dětskou panenku vhodný pro holčičky od 18 měsíců. Je proveden v hezké barevné kombinaci růžové a modré barvy s růžovým a modrým květovaným vzorem a modrou rukojetí. Je to velmi užitečný doplněk pro děti, který dítě může používat jako klasický hluboký kočárek pro panenku. Kočárek má jemné oblé tvary. Výška rukojeti kočárku pro děti je 55 cm. Je vhodný pro panenku s délkou 42 cm.

Pod kočárkem pro děti je praktický malý úložný prostor, který mohou děti využít na přenášení doplňků nebo jiných hraček. Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového dětského kočárku. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárku. Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku.

Produkty Smoby mají vysokou kvalitu a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět. Seznamuje se s lidskými city, hraje se na maminku a přitom napodobuje dospělé. Může se tak vytvořit skutečný vztah. Rozměry kočárku pro děti Baby Nurse jsou 32*48*55 cm.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu32*48*55 cm
Rozměry balení36*23*49 cm
Výška rukojeti54 cm
Hmotnost2,14 kg
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné