Lékařský vozík Smoby zvukový s 13 doplňky

Popis produktu

Dětský lékařský vozík od francouzského výrobce Smoby je ideální hračka pro malé doktory. Vozík je zhotoven v bleděmodré barvě v kombinaci s bílou a celkovým designem se velmi podobá originální vozík doktorů v nemocnicích, což u dětí zvyšuje zájem o hru a dává jí realistický ráz. Vozík stojí na dvou kolech, proto se jím jednoduše manipuluje a malý doktor se tak může o své pacienty starat kdekoliv. Na stranách lékařského vozíku se nachází nápis MEDICAL, takže každý hned pozná, že záchrana je blízko. Doktor se při své práci neobejde bez lékařského náčiní. Lékařský vozík pro děti Medical obsahuje fonendoskop, nůžky, injekci, teploměr, obvaz, léky, kladívko, sirup, leukplast a jiné doplňky pro malého lékaře. Celkem tento dětský lékařský vozík obsahuje až 13 doplňků.

Malý lékař si vše potřebné náčiní může ve vozíku uložit na 3 poličky. Ve spodní části je největší úložný prostor, ve střední menší a ve vrchní části opět větší, kde se rovněž nachází i EKG, se kterým může malý doktor sledovat stav svých pacientů. Kolečka na přístroji EKG a RGT jsou mechanické a při otáčení také vydávají různé zvuky, které signalizují stav tělesných funkcí. Tyto efekty děti milují a dodají jim pocit, že jsou skutečnými lékaři. Lékařky vozík funguje na 2 baterie typu AA / LR6. Manipulace s vozíkem pro malé doktory je jednoduchá a díky rozměrům 33*32*60 cm cm ho víte snadno kdekoliv uskladnit. Celková výška doktorského dětského vozíku je 60 cm. Je to skvělá hračka pro všechny děti od 3 let, se kterou se určitě nebudou nudit.

Materiály, z nichž je vozík vyroben jsou velmi kvalitní a pro hru dětí bezpečné. Jde o velmi kvalitní plasty, které jsou odolné, hodně vydrží, ale zároveň jsou i sametové na dotek. Hrany celé hračky pro děti jsou zaoblené, takže hra s lékařským vozíkem je pro děti zcela bezpečná. Medical lékařský vozík je krásná a užitečná hračka od francouzského výrobce Smoby, který je zárukou nejvyšší kvality. Hračky Smoby se vyznačují vysoce kvalitním materiálem a moderním francouzským designem. Ke hře na doktora si mohou děti přizvat i kamarády, takže jim pomůže budovat socializační schopnosti. Mohou se hrát na ordinaci, na doktora a pacienta. Nejenže si užijí dlouhé hodiny zábavy, ale se i mnohé naučí, hlavně z oblasti medicíny, což jim pomůže odbourat strach z doktorů.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu33*32*60 cm
Celková výška60 cm
Rozměry balení40*14*53 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
MechanickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,00 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...