Úklidový vozík Rowenta Smoby s elektrickým vysavačem a 4 doplňky béžový

Popis produktu

Dětský úklidový vozík s elektronickým vysavačem Rowenta z dílny francouzského výrobce hraček Smoby je moderní úklidový vozík vhodný pro všechny děti ve věku od 3 let, které chtějí doma pomáhat. Součástí vozíku na úklid je dětský elektronický vysavač Rowenta. Vysavač je na baterie a po zapnutí vydává realistické zvuky, které tak připomínají skutečný vysavač a vysávání. Dětský úklidový vozík je v béžové barvě, a je tak vhodný nejen pro holčičky, ale i pro chlapečky, kteří chtějí pomoci při domácích pracích.

Úklidový vozík pro děti je vybaven 4 doplňky, které jsou při úklidu nejvíce zapotřebí. Lopatka se smetáčkem v oranžové barvě jsou zavěšeny na bočních stranách vozíku. Součástí je i velké koště a prášek na čištění. Vysavač Rowenta pro děti je v béžové barvě. Má jednoduché ovládání a vydává zvuky jako skutečný vysavač. Je vybaven spínačem na zapnutí a vypnutí. Vysavač má dvě kolečka a jemné oblé tvary, díky čemuž se dá jednoduše táhnout.

Úklidový vozík pro děti je umístěn na dvou kolečkách, díky čemuž je stabilní a dá se s ním snadno manipulovat. Dětský úklidový vozík spolu s elektronickým vysavačem Rowenta pro děti je vyroben z odolných a kvalitních plastových materiálů, které splňují bezpečnostní standardy a certifikáty kvality. Jejich povrch je příjemný a sametový na dotek. Firma Smoby je francouzská společnost s dlouholetou tradicí, která nabízí vysoce kvalitní a jedinečné modely hraček pro vaše malé ratolesti. Smoby úklidový vozík s elektronickým vysavačem Rowenta je jednou z možností, jak u dětí vytvořit již od malička smysl pro pořádek a čistotu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*23*47 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení41*14*59 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2.46 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.