Lékařský vozík Medical Smoby elektronický s 12 doplňky

Popis produktu

Smoby Medical elektronický lékařský vozík pro děti je ideální hračka pro malé doktory. Materiály, z nichž je vozík vyroben jsou velmi kvalitní a pro hru dětí bezpečné. Jde o velmi kvalitní plasty, které jsou odolné, hodně vydrží, ale zároveň jsou i sametové na dotek. Hrany jsou zaoblené, takže hra s lékařským vozíkem je pro děti zcela bezpečná. Vozík stojí na dvou kolech, proto se s ním snadno manipuluje a malý doktor se tak může o své pacienty starat kdekoliv. Vozík se skládá ze tří pater, každé je vytvořeno s prohlubní, aby se tam vešlo lékařské náčiní, bez kterého se doktor neobejde. Na stranách lékařského vozíku se nachází nápis MEDICAL, takže každý hned pozná, že záchrana je blízko.

Ve spodní části je největší úložný prostor, ve střední menší a ve vrchní části opět větší, kde se rovněž nachází i EKG, se kterým může malý doktor sledovat stav svých pacientů. Tento přístroj navíc disponuje i zvukovými a světelnými efekty, které ho upozorní na změnu zdraví jeho pacientů. Tyto efekty děti milují a dodají jim pocit, že jsou skutečnými lékaři. Vozík je proveden v svěžích barvách, v modro-bílé kombinaci. Lékařky vozík je elektronický, funguje na baterie. Medical lékařský vozík je krásná a užitečná hračka od francouzského výrobce Smoby, který je zárukou nejvyšší kvality. Hračky Smoby se vyznačují vysoce kvalitním materiálem a moderním francouzským designem.

Doktor se při své práci neobejde bez lékařského náčiní. Elektronický lékařský vozík pro děti Medical obsahuje stetoskop, injekci, nůžky, lékařské kladívko, EKG, teploměr, léky, tablety nebo obvazy. Celkem tento dětský lékařský vozík obsahuje až 12 doplňků. Manipulace s vozíkem pro malé doktory je jednoduchá a díky rozměrům 33*32*60 cm ho víte snadno kdekoliv uskladnit. Celková výška doktorského dětského vozíku je 60 cm. Je to skvělá hračka pro všechny děti od 3 let, se kterou se určitě nebudou nudit. Ke hře mohou přizvat i kamarády, takže jim pomůže budovat socializační schopnosti. Mohou se hrát na ordinaci, na doktora a pacienta. Nejenže si užijí dlouhé hodiny zábavy, ale se i mnohé naučí, hlavně z oblasti medicíny, což jim pomůže odbourat strach z doktorů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu33*32*60 cm
Celková výška60 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,00 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné