Obchod Store Tronic s elektronickou pokladnou Smoby 38 doplňků

Popis produktu

SMOBY dětský obchod Store Tronic je moderní stánek s potravinami, ve kterém se děti od 3 let mohou hrát na prodavačů a nakupujících. Registrační pokladna je elektronická, funguje na 2 AA/L46 baterie, dá se používat i samostatně, mimo dětského stánku. Pokladna je oboustranná: z jedné strany ji obsluhuje prodavač a z druhé strany je terminál pro zákazníka na platbu kreditní kartou. Dětský stánek má pod červenou stříškou různé poličky a přihrádky, do kterých si malí prodavači mohou vyložit své zboží. Pod pultem jsou šikmé bedýnky na ovoce s cenovkami. 38 přibalených doplňků tvoří mince, bankovky, kreditka, papírová taška na nákup, 12 kusů ovoce a zeleniny, 2 krabičky potravin. Při skenování a blokování nákupu pokladna pípá, při placení se otevře zásuvka s penízky a prodavač může přijmout platbu a vydávat drobné. Rozměry obchůdku pro děti jsou 49*28*63 cm, má výrazné zeleno-bílé zbarvení s červenou stříškou.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Prostřednictvím předmětů, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, k světu dospělých. Na to je skvělým prostředkem stánek pro děti SMOBY. Dětský porovnání stánek s pokladnou je nejen velmi zábavná realistická hračka, ale přispívá ve velké míře i k rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro všechny, kteří rádi vymýšlejí různé příběhy a hrají se na dospělých. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého pokoje.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček SMOBY je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu49*28*63 cm
Celková výška63 cm
Rozměry balení54*11*59 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,5 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...