Jídelní židle Minnie Smoby pro 42 cm panenky dvojčata se 4 doplňky od 24 měsíců

Popis produktu

Smoby jídelní židle pro dětské panenky je provedena v motivu oblíbené pohádkové postavičky z pohádek Disney Minnie. Její jedinečnost spočívá v tom, že je určena pro dvě panenky nebo medvídky najednou, a dítě se během hry se nesoustředí jen na kontakt s jednou panenkou, ale najednou komunikuje se dvěma. Vyvíjí se silnější sociální chování a komplikovanější příběhy, které musí během hry zároveň sledovat. Například pokud panenka nechce papat, ale medvídek už chce dolů ze židle. Je to skvělá hračka pro sourozence dvojčata, nebo pro dvě děti, kamarádů, které má dítě ve svém okolí.

Tehdy umí dítě intenzivněji prožívat svou hru. Ke židlím patří i 4 doplňky- jsou to dva talířky ve tvaru srdíčka ve svěží světle zelené barvě a růžové lžičky. Mezi panenkami, které sedí naproti sobě, je jídelní pult. Pod židlemi je prostorný úložný prostor na nádobí nebo šatičky. Uprostřed stolu je krásný motiv pohádkové postavičky Minnie. Židle se dají z podstavce položit na zem, a tak vznikne jedinečná a krásná oboustranná houpačka pro obě panenky. Je to novinka od renomovaného francouzského výrobce dětských hraček Smoby.

Plastový materiál, ze kterého je židle pro panenky vyrobena, je pevný, a kvalitní, ale zároveň lehký a příjemný na dotek. Děti milují růžovo-zelené provedení tohoto jedinečného doplňku pro hračky. Její rozměry jsou 33*46*58 cm. Hra s panenkou rozvíjí dětskou fantazii. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupou, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Vhodné pro panenky s rozměrem 42 cm.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu33*46*58 cm
Celková výška58 cm
Rozměry balení47*12*61 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,74 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...