Kuchyňka Hello Kitty Cooky Smoby a 19 doplňků

Popis produktu

Kuchyňka pro děti Hello Kitty Cooky je provedena v krásné a jedinečné kombinaci světle růžové a tmavě růžové barvy, s kontrastní bílou. Motivem kuchyňky pro děti SMOBY je legendární kočička Hello Kitty, která je velmi oblíbenou u dětí. Kuchyňka pro děti Je velmi pěkná kuchyňská linka s množství zákoutí a všemi potřebnými funkcemi, které správná kuchyňka pro děti musí obsahovat. Všechny úchytky, tlačítka, nářadí jsou přizpůsobeny pro malé dětské ručičky dětí od 18 měsíců. Dětská kuchyňka je vyrobena z kvalitního a odolného plastového materiálu, který dětem vydrží jako nový mnoho let. Kuchyňka SMOBY je kvalitním francouzským výrobkem, která zaručuje vysokou kvalitu a odolnost plastů, které jsou zároveň velmi příjemné na dotek.

Kuchyňská linka SMOBY je vysoká 85 cm a výška pracovní plochy je ve výšce 42 cm od země. Spodní části kuchyňky dominuje trouba s otevíracími dvířky, as roztomilým obrázkem kočičky Hello Kitty. Po stranách je úložný prostor, kde si děti mohou odložit doplňky a kuchyňské nářadí. Dominantní částí kuchyňky je sporák, jehož tlačítka vydávají mechanický zvuk Klik-Klik. Za sporákem je jamka na uložení nádobí. Boční strany kuchyňky se dají nadzvednout, tam se nachází místo na příborník a odkládání drobností. Z levé strany je jídelní koutek, kde si děti servírují uvařené pochoutky a z levé strany je dřez na mytí nádobí.

Nad sporákem je panel, se spoustou úložného prostoru a kávovarem s pěkným šálkem. Kávovar je na kapsle s kávou, mlékem nebo čokoládou. Polička kuchyňky je dostatečně velká na odkládání pohárků a zákusků. Celou kuchyňku zdobí digestoř s hodinami a háčky z nichž visí příbor. Nad ním je místo na odložení talířků. Kuchyňka pro děti SMOBY je dodávána spolu s 19 kusy doplňků, které hru dělají úžasnou. Společnou hrou dětí si zdokonalují komunikační schopnosti a je to forma sociální interakce, při které napodobují chování dospělých. S touto úžasnou kuchyňkou vaše ratolest zažije jedinečné chvilky hry na šéfkuchaře. Francouzská společnost SMOBY je předním výrobcem dětských hraček nejvyšší kvality, které splňují nejpřísnější evropské normy.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*35*85 cm
Celková výška85 cm
Výška pracovní plochy42 cm
Rozměry balení51*30*66 cm
Hmotnost2,80 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...