Kolébka pro panenku Máša a medvěd Smoby pro panenku 42 cm od 18 měsíců

Popis produktu

SMOBY dětská kolébka Máša a medvěd je pěkný doplněk na hraní pro všechny malé holčičky. Do pěkné kolébky se vejde každá panenka o velikosti 42 cm. Houpací hračka je vhodná pro dívky od 18 měsíců, má motiv pohádky Máša a medvěd, která se dnes ve světě těší velké oblibě. Kolébka pro panenku má rozměry 29*52*26 cm a výrazné syté barvy růžovou a zelenou. Obrázky s pohádkovými postavičkami Máša a medvěd zdobí přední část kolébky pro panenky. Je to hračka ideální pro nejmenší holčičky, které se rády starají o své panenky jako o vlastní děti, aby je mohli snadněji uspávat. Dívčí hračka je lehká, hebká na dotek, má realistický design, vypadá jako opravdová kolébka pro miminka. Přichází v balení s lehkou zelenou přikrývkou pro panenku.

Hra s panenkami byla již v dávných dobách mezi malými dívkami velmi oblíbená, zná ji každá babička či maminka. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Dívky se velmi rady starají o svou panenku jako o vlastní miminko, koupi ji, krmí, uspávají, oblékají. Takovou péčí se dívky přibližují světu dospělých a zkoušejí, co život maminky přináší. Rozvíjí se jejich jemná motorika a manuální dovednosti, vyprávěním se se svým miminkem se rozvíjejí i komunikační a jazykové schopnosti dětí. Vymýšlením různých příběhů se podporuje i rozvoj dětské fantazie, představivosti a tvořivosti. Holčičky mají mnoho možností na hru s kolébkou na uspávání Máša a medvěd od francouzského výrobce SMOBY.

SMOBY je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách SMOBY je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách SMOBY podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček SMOBY je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. SMOBY je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu29*52*26 cm
Rozměry balení57*10*34 cm
Celková délka52 cm
Hmotnost1,21 kg
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...