Vroom Planet 2 patrová garáž s autíčkem a s DVD s 10ti pohádkami, s výtahem, rampou, s benzínovou pumpou a s malou autodráhou.

| Věk | Od 18 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 40*57*43 cm |
| Rozměry balení | 52*17*66 cm |
| Mechanické | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 4,32 kg |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...