Jídelní židle Smoby pro 42 cm panenku s doplňky od 3 let

Popis produktu

Smoby vysoká židle na krmení dětské panenky je pěkný doplněk na hru s panenkou pro děti od 3 let. Jídelní židle je vysoká 69 cm, je vhodná pro panenky s velikostí 42 cm. Je provedena v barevné kombinaci světle růžové barvy, se svěží zelenou. Je ozdobena pěknými obrázky na textilní opěrce jakož i prvky na jídelním pultu. K jídelní židli jsou dodávány i doplňky, a to talířek se lžičkou na krmení ve tvaru srdíčka. Vysoká opěrka židle zajišťuje, že panenka nespadne. Opěrka pro panenku je příjemné tkaniny s pěkným motivem. Svým provedením připomíná realistickou židli na krmení.

Židle Smoby na krmení panenky je vyrobena z pevného a kvalitního plastu, s jemnými oblými tvary. Židle má vysokou opěrku. Pod sedadlem je úložný prostor na nádobí nebo šatičky pro panenku. Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby má dlouholetou tradici ve výrobě dětských hraček. Je lídrem na trhu, a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality.

Je to krásná a jedinečná hračka svého druhu, která zaručí vaší malé princezny dlouhé hodiny strávené hrou se svou oblíbenou panenkou. Hra s panenkou rozvíjí dětskou fantazii. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupi, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Rozměry jídelní židle pro panenku jsou 33*69*46 cm.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu33*46*69 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...