Fotbalový stůl Super Cup Smoby #VALUE!

Popis produktu

Stolní fotbal Super Cup evropské kvality od francouzského výrobce Smoby umožní užívat si tuto oblíbenou hru za každého počasí. Fotbalový stůl má odnímatelné kovové nohy, které se dají v případě potřeby odmontovat a odložit. Čtyři teleskopické ovládací tyče s pohodlnými rukojeťmi umožňují snadné ovládání pro dva až čtyři hráče. Korpus stolu je pevný a má pěknou červenou barvu. Herní plocha je imitací fotbalového trávníku i se zaznamenáním čarami. Počítadla gólů po obou stranách jsou součástí tohoto kalčeto.

Stolní fotbal je už dlouhá léta oblíbenou zábavou jakož i pro děti, tak i pro dospělé. Stolní fotbal je dobře vyvážený a má rozměry 92*60*66 cm. Určen je pro děti od 3 let. Hraní fotbalu podněcuje zdravou soutěživost, děti se chtějí zlepšovat, chtějí být nejlepší. Prostřednictvím fotbalového stolku se rozvíjí i jemná motorika, koncentrace a trpělivost dětí. Kalčeto je výborná hračka, při níž se dítě hravým způsobem rozvíjí a zabaví se s ní a se svými kamarády velmi dlouho, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Hračky Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě, a proto je fotbalový stůl Super Cup skvělý dárek pro malé fotbalisty. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu92*60*66 cm
Rozměry balení82*9*50 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,80 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...