Taneční koberec Star Party Duo Smoby elektronický s melodiemi a zvuky od 5 let

Popis produktu

Smoby koberec na tancování Star Party Duo obsahuje vše, co potřebují vaši malí tanečníci k tomu, aby zazářily a vyrostly z nich skutečné taneční nebo pěvecké hvězdy. Dětský taneční koberec je dvoudílný, takže si tancování na něm mohou užít i 2 děti a soutěžit mezi sebou o hezčí a lepší taneční choreografii. Taneční koberec pro děti funguje na baterie, takže je pro vaše děti bezpečný. Průměr dětského tanečního dvoudílného koberce pro děti Star Party je 70 cm. Je vhodný zejména pro dívky od 5 let.

Dětský taneční dvoudílný koberec obsahuje velké množství melodií a rytmů na tancování a zpívání, ze kterých si mohou vaši malí tanečníci vybrat. Velkou výhodou dvoudílného tanečního koberce pro děti je jeho možnost připojit ho k externím reproduktorům, díky čemuž se vaše dětičky budou cítit jako ve skutečné taneční sále. Taneční koberec reaguje na pohyb, takže s každým tanečním krokem se spustí krásné melodie. Taneční podložka Smoby vydává 4 různé melodie a obsahuje i 11 různých druhů rytmů a možnost 2 kombinací. Při každém pohybu se aktivují světelné i zvukové efekty.

Taneční podložka Smoby je laděno v barvách růžové, zelené a fialové, které jsou doplněny o různé taneční motivy. S dvoudílným tanečním kobercem Star Party zažijí malí tančeníci množství zábavy. Taneční koberce jsou vhodné i na dětské oslavy a další akce pro děti. Koberec na tancování je vyroben z kvalitních a odolných materiálů a splňuje všechny evropské bezpečnostní standardy a normy kvality. Smoby je francouzská renomovaná společnost zabývající se výrobou hraček, které se vyznačují vysokou kvalitou, odolností použitých materiálů a vysokou bezpečností.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 5 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu104 cm priemer
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné