Pečovatelské centrum pro panenku Baby Nurse Smoby elektronické s tabletem, 32 cm panenkou a 22 doplňky

Popis produktu

Smoby Baby Nurse elektronické pečovatelské centrum je skvělou hračkou pro malé dívky. Pečovatelské centrum je vyrobeno z kvalitního plastu, který je odolný, ale příjemný na dotek. Součástí centra je i panenka a tablet, pomocí kterého vaše dítě sleduje denní program pro hlídání panenky. Tablet nemusí být připevněn k centru, je tedy mobilní. Světélkuje a vydává různé zvuky v závislosti na činnosti, kterou je nutno provést. Celé pečovatelské centrum je provedeno v růžové barvě. Baby Nurse elektronické pečovatelské centrum od francouzského výrobce Smoby splňuje nejpřísnější evropské standardy.

Je vysoké 50 cm, široké 39 cm a dlouhé 54 cm. Disponuje výsuvnou zásuvkou, kde je možné odložit bohatou výbavu, která obsahuje lahvičky s léky, teploměr, potraviny, lžičky a podobně. Baterie nejsou součástí balení. Vhodné je pro děti ve věku od 3 let. Pečovatelské centrum je zdrojem nekonečné zábavy, ale kromě toho dítě získá i základy péče a naučí se odpovědnosti. Balení obsahuje 32 cm panenku, která výborně zapadne do pečovatelského centra. Set na péči o panenku je výborná hračka pro rozvoj dětské fantazie a kreativity, malé maminky se učí jak se starat o miminko.

Hra s panenkou je oblíbená malými slečnami na celém světě, proto je pečovatelské centrum Baby Nurse úžasnou hračkou i pro vaší holčičku. V setu na péči o panenku najdou malé maminky až 22 doplňků, se kterými bude každá hra ještě veselejší, zábavnější a realističtější. Elektronické funkce hračky Smoby ještě více ozvláštní hry s panenkou. Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který je ve světě známí produkcí kvalitních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je odolný, ale zároveň je to plast sametový na dotek. Pokud hledáte kvalitní hračky, pečovatelské centrum pro panenku je dokonalou volbou pro vás a vaší holčičku.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu39*54*50 cm
Celková výška50 cm
Rozměry balení49*15*64 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,56 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné