Tříkolka Fun Plus smarTrike modro-červená ultralehká od 15 měsíců

Popis produktu

Dětská tříkolka smarTrike Fun Plus je krásná ultralehká tříkolka s vodící rukojetí a stínítkem proti slunci. Tříkolka je provedena ve veselé barevné kombinaci zářivé tyrkysové, zelené a červené barvy, která okouzlí každou holčičku i chlapečka. SmarTrike Fun Plus je vhodná pro děti od 15 měsíců a díky svým odnímatelným částem jakou je stínítko či vodicí rukojeť se z ní postupně stává tříkolka vhodná pro děti až do věku 36 měsíců, zatímco nepřesedlají na svůj první kolo. Dětská tříkolka roste spolu s vaším dítětem. Bezpečnost je zaručena díky tříbodovému bezpečnostnímu pásu a pohodlnost díky ergonomicky tvarovanému sedadlu.

Během prvních měsíců ježdění rodič ovládá směr jízdy pomocí teleskopicky nastavitelné ovládací ručky. Praktické stínítko chrání dítě proti škodlivému slunečnímu záření. Kolečka dětské tříkolky jsou vyrobeny z kvalitní gumy, mají tichý chod a díky nim je tříkolka pro děti smarTrike stabilní. Přední kolo je s volnoběhem a tak rodič plně ovládá směr jízdy pomocí ručky. Výhodou této tříkolky je její váha. Je ultralehká a vyrobena z kvalitní kovové konstrukce v kombinaci s odolným plastem. Zadní vyklápěcí korba slouží jako prostor pro odkládání drobností a později poslouží dítěti na hraní.

Společnost smarTrike je světovým lídrem v produkci a vývoji dětských tříkolek těch nejlepších vlastností a materiálů. SmarTrike Fun Plus je kvalitní a krásná tříkolka vhodná hlavně pro malé chlapce, který rádi objevují svět. Jízda na tříkolce je nejen zábava ale dítě si zároveň posiluje svaly, což přispívá k jeho přirozenému a zdravému vývinu. SmarTrike je celosvětově nejprodávanější a nejvíce oceňovaná značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SmarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Vlastnosti

  •  kvalitní gumová kolečka s tichým chodem
  •  ultralehká a stabilní
  •  slunečník jako ochrana před sluncem
  •  zadní plastová nádoba na hračky
  •  tříbodový bezpečnostní pás
  •  ergonomicky tvarovaný sedák
  •  praktická rodičovská ručka
  •  pevná kovová konstrukce
  •  od 15 měsíců až do 3 let
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 15 měsíců
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...