Tříkolka Zoo Frog smarTrike světle zelená od 10 měsíců

Popis produktu

Tříkolka pro děti SMART TRIKE Zoo je vítězem mnoha ocenění. Pro rodiče představuje tu nejlepší možnost jak zažít velké dobrodružství spolu se svým dítětem. Už od 10 měsíců se rodiče s dítětem mohou vybrat na jejich první výlet na tříkolce pro děti. S tříkolkou pro děti se můžete vybrat do města, do parku či na návštěvu k babičce. Řídítka tříkolky se dají uzamknout, a tak rodič ovládá směr tříkolky. Tříkolka má tříbodový bezpečnostní pás ve tvaru Y s měkkými vycpávkami na ramenou a okolo celého dítěte. Ergonomicky řešená dlouhá zádová opěrka, která zajišťuje zdravé držení těla, a přitom pohodlné sezení i delší dobu. Na vrchu je zakončena opěrkou na hlavičku, aby hlavička dítěte měla jemnou a přitom pevnou oporu v každé pozici.

Na volantu tříkolky je umístěn plastový košík na láhev. Tříkolka pro děti má krásné barevné provedení kombinace zelené a černé barvy. Smart Trike Zoo Fog roste s vaším dítětem. Všechny části tříkolky jsou odnímatelné, až nakonec může vaše dítě používat tříkolku klasickým způsobem. Zpočátku slouží jako sportovní kočárek. Na rukojeti je sportovní taška. Pro rodiče je pohodlná díky teleskopicky výškově nastavitelné rukojeti, která se dá později zcela odmontovat. Press-out spojka na předním kole zabraňuje otáčení pedálů, kdy rodič ovládá přední kolo. Konstrukce tříkolky je kovová s odolnými platovými komponentami. Kola jsou vyrobeny z kvalitní gumy.

Nad tříkolkou a hlavičkou dítěte se nachází polohovatelná stříška, která chrání dítě před slunečními paprsky. Tříkolka pro děti má nohou ovladatelnou brzdu, protiskluzové pedály a skládací stupačky na nožky malého dítěte, dokud ještě nedosáhne na pedály. SMART TRIKE je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňována značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SMART TRIKE je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 10 měsíců
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné