Tříkolka Zoo Bee smarTrike žlutá včela od 10 měsíců

Popis produktu

Tříkolka pro děti SMART TRIKE Zoo je vítězem mnoha ocenění. Pro rodiče představuje tu nejlepší možnost jak zažít velké dobrodružství spolu se svým dítětem. Již od 10 měsíců se rodiče s dítětem mohou vybrat na jejich první výlet na tříkolce pro děti. Během prvních měsíců dítě potřebuje asistenci rodiče. Pomocí praktické teleskopické ovladatelné ručce rodič pohodlně ovládá směr a rychlost jízdy. S tříkolkou pro děti se můžete vybrat do města, do parku či na návštěvu k babičce.

Sedadlo má bezpečnostní pás a podpůrný ochranný tříbodový pás pro zajištění co největší bezpečnosti vašeho dítěte. Tříkolka má opěrku na hlavu, kterou dítě využije v prvních měsících ježdění. Tříkolka SMART TRIKE Zoo Bee ve stylu žluté včelky má krásné hravé a veselé provedení. Obsahuje množství doplňků. Stříška chrání dítě před škodlivými slunečními paprsky. Tříbodový bezpečnostní pás zaručuje vysokou bezpečnost. Tříkolka pro děti má odolnou kovovou konstrukci, gumová kolečka a odolné plastové části, které vám poslouží dlouhá léta.

Díky odnímatelným částem roste tříkolka s vaším dítětem od jeho 10 měsíců až do 3 let. Tříkolka se stane vašim pomocníkem a dopravním prostředkem. Komfortní sezení zaručuje i hrazda kolem pasu a nastavitelné opěradlo. K dalším doplňkům patří i skládací stoupačky a snímatelná opěrka nohou pro nejmenší děti. Doplňkem tříkolky pro děti je praktická rodičovská taška umístěná na rukojeti, jakož i košík na řídítkách.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 10 měsíců
Rozměry produktu96*53*100 cm
Celková výška100 cm
Rozměry balení64*25*35 cm
Celková délka96 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost7,5 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...