Tříkolka Lollipop smarTrike fialovo-zelená od 10 měsíců

Popis produktu

Tříkolka pro děti Lollipop od výrobce kvalitních hraček SMART TRIKE, je vhodná pro děti od 10 měsíců. Kombinace krásných odstínů fialové, bílé a zelené barvy je vhodná pro malá děvčátka. Je to svěží kombinace, která podporuje fantazii a hravost. Tříkolka má praktickou teleskopickou rodičovskou ručku, pomocí které může rodič pohodlně ovládat jízdu a rychlost dítěte během jeho prvních jízd. Přední kolo je s volnoběhem. Tříkolka má nožní brzdu k zastavení tříkolky. Později, když je dítě schopné řídit tříkolku a objevovat svět samo, tyč se dá jednoduše odmontovat.

Obsahuje i skládací stoupačky, které slouží dítěti k odpočinku. Řídítka tříkolky se dají uzamknout a tak rodič ovládá směr jízdy. Dvojitý systém protiskluzových pedálů a stupaček je velmi praktický. Bezpečnost pro dítě je zaručena díky tříbodovému bezpečnostnímu pásu tak hrazdě kolem pasu, která slouží zároveň jako opěrka. Praktická plastová nakládací korba se dá využít při hře vašeho dítěte. Tříkolka SMART TRIKE Lollipop pomáhá dětem s jejich motorickým a pohybovým vývojem. Je vyrobena z kvalitních materiálů. Má pevnou kovovou konstrukci, v kombinaci s odolnými plasty, které vám poslouží dlouhá léta.

Kola jsou pogumované a protiskluzové. Tříkolka SMART TRIKE je navržena tak, aby se přizpůsobila potřebám vašeho dítěte, a roste spolu s ním. Děti milují jízdu doma či v parku. SMART TRIKE je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňována značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SMART TRIKE je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 10 měsíců
Set produktůNe
dárekSTBP020 batoh
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné