Tříkolka Fun smarTrike ultralehká modro-červená od 15 měsíců

Popis produktu

Dětská tříkolka smarTrike Fun je ultralehká tříkolka s vodící rukojetí vhodná pro chlapce. Tříkolka je provedena ve veselé barevné kombinaci zářivé modré a červené barvy, která okouzlí každé dítě na první pohled. SmarTrike Fun je vhodná pro děti od 15 měsíců a díky svým odnímatelným částem se z ní postupně stává tříkolka vhodná pro děti až do věku 36 měsíců, zatímco nepřesedlají na svůj první kolo. Modro-červená dětská tříkolka roste spolu s vaším dítětem, a v každém věku se mu plně přizpůsobuje. Bezpečnost je zaručena díky tříbodovému bezpečnostnímu pásu a pohodlnost díky ergonomickému tvarovanému sedadlu.

Tříkolka je stabilní a hravě si poradí i s menšími nerovnostmi. Během prvních měsíců ježdění rodič ovládá směr jízdy pomocí teleskopické nastavitelné ovládací ručky. Později, když je dítě dostatečně velké na samostatnou jízdu, dá se pohodlně odmontovat bez použití jakéhokoliv nářadí. Kolečka dětské tříkolky jsou vyrobeny z kvalitní gumy, mají tichý chod a díky nim je tříkolka pro děti smarTrike stabilní. Přední kolo je s volnoběhem a tak rodič plně ovládá směr jízdy pomocí ručky. Nosnost tříkolky je 17 kg. Výhodou této tříkolky je její nízká váha. Je ultralehká a vyrobena z kvalitní kovové konstrukce v kombinaci s odolným plastem. Zadní vyklápěcí korba slouží jako prostor pro odkládání drobností a později poslouží dítěti na hraní.

SmarTrike Fun je kvalitní a krásná tříkolka vhodná hlavně pro malé chlapce, který rádi objevují svět. Jízda na tříkolce je nejen zábava ale dítě si zároveň posiluje svaly, což přispívá k jeho přirozenému a zdravému vývinu. SmarTrike je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňována značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SmarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Vlastnosti

  • kvalitní gumová kolečka s tichým chodem
  • ultralehká a stabilní
  • zadní plastová nádoba na hračky
  • tříbodový bezpečnostní pás
  • ergonomicky tvarovaný sedák
  • praktická rodičovská ručka
  • pevná kovová konstrukce
  • od 15 měsíců až do 3 let
  • nosnost 17 kg
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 15 měsíců
Kolagumene
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...