Tříkolka DX LEONARDO SPORT smarTrike červená s vodcí tyčí

Popis produktu

Tříkolka pro děti SMART TRIKE Dx Leonardo Sport je vhodná pro děti již od 10 měsíců. Roste spolu s dítětem, a jednoduchým způsobem se dá modifikovat podle potřeb a věku vašeho dítěte. Dětská tříkolka je snadno ovladatelná díky teleskopické odnímatelné tyči s praktickou rukojetí. Přední kolečko se dá přepnout do volnoběhu. Na rukojeti má rodič k dispozici textilní tašku na odkládání potřebných věcí. Tříkolka má pevnou kovovou konstrukci v kombinaci s odolnými plasty.

Kola jsou gumové a protiskluzové. Tříkolka má 3-bodový bezpečnostní pás ve tvaru Y s měkkými vycpávkami na ramenou a okolo celého dítěte. Ergonomicky řešená dlouhá zádová opěrka, která zajišťuje zdravé držení těla, a přitom pohodlné sezení i delší dobu. Na vrchu je zakončena opěrkou na hlavičku, aby hlavička dítěte měla jemnou a přitom pevnou oporu v každé pozici. Je praktická a v prvních měsících rodiči slouží jako kočárek. Stínítko proti slunci s krásným vzorem chrání dítě před slunečním UV zářením.

Dvojitý systém protiskluzových stupaček a pedálů je skvělý způsob, jak seznámit malé dítě s jízdou na tříkolce. V zadní části má tříkolka vyklápěcí koš který slouží jako úložný prostor a později poslouží na hraní. Press-out spojka na předním kole zabraňuje otáčení pedálů, kdy rodič ovládá přední kolo. Dětská tříkolka je provedena v krásné červeno černé kombinaci, která je vhodná pro holčičku i chlapečka. Tříkolka roste s polu s vaším dítětem, a jednotlivé komponenty jsou odnímatelné.

Doprava 69
Technické parametry
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...