Tříkolka Cupcake smarTrike modro-zelená od 15 měsíců

Popis produktu

Tříkolka pro děti smarTrike Cupcake je ideální tříkolka pro děti, které potřebují pomocnou ruku rodičů v počátečních fázích jejich dobrodružné jízdy. Tříkolka pro děti je vyhotovena v pěkných barvách modré a zelené barvy, která je vhodná pro každé dítě. Je to úžasná a kvalitní tříkolka s vodící rukojetí. Tříkolka je provedena ve veselé barevné kombinaci zářivé v pastelových barvách modré a zelené barvy, která okouzlí každou holčičku i chlapečka. SmarTrike je vhodná pro děti již od 15 měsíců a díky svým odnímatelným částem se z ní postupně stává tříkolka vhodná pro děti až do věku 36 měsíců, zatímco nepřesedlají na svůj první kolo. Dětská tříkolka roste spolu s vaším dítětem, a v každém věku se mu plně přizpůsobuje.

V přední části tříkolky je malý košík na láhev. Bezpečnost je zaručena díky tříbodovému bezpečnostnímu pásu a pohodlnost díky ergonomicky tvarovanému sedadlu. Tříkolka je stabilní a hravě si poradí i s menšími nerovnostmi. Během prvních měsíců ježdění rodič ovládá směr jízdy pomocí teleskopicky nastavitelné ovládací ručky. Později, když je dítě dostatečně velké na samostatnou jízdu, dá se pohodlně odmontovat bez použití jakéhokoliv nářadí. Kolečka dětské tříkolky jsou vyrobeny z kombinace plastu se středovým gumovým pásem​, mají tichý chod a díky nim je tříkolka pro děti smarTrike stabilní. Přední kolo je s volnoběhem a tak rodič plně ovládá směr jízdy pomocí ručky.

Je vyrobena z kvalitní kovové konstrukce v kombinaci s odolným plastem. Zadní vyklápěcí korba slouží jako prostor pro odkládání drobností a později poslouží dítěti na hraní. SmarTrike Cupcake je kvalitní a krásná tříkolka vhodná pro kluky či holčičky, které rádi objevují svět. Jízda na tříkolce je nejen zábava ale dítě si zároveň posiluje svaly, což přispívá k jeho přirozenému a zdravému vývinu. SmarTrike je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňována značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SmarTrike je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Vlastnosti

  •  plastová kolečka s gumovým pásem uprostřed
  •  nádoba na láhev
  •  zadní plastová nádoba na hračky
  •  tříbodový bezpečnostní pás
  •  ergonomicky tvarovaný sedák
  •  praktická rodičovská ručka
  •   pevná kovová konstrukce
  •  od 15 měsíců až do 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 15 měsíců
Rozměry produktu68*52*52 cm
Rozměry balení44*23*29 cm
Hmotnost3,5 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné