Tříkolka Candy Dino smarTrike modro zelená od 10 měsíců

Popis produktu

Tříkolka SMART TRIKE Candy Dino, to je zábavná a poutavá jízda pro vaše děti v krásné modrozelené barvy s motivem modrého dinosaura, který zaujme každého rošťáka. Dětská tříkolka Candy Dino roste s vaším dítětem od jeho 10 měsíců až do 3 let a dále. Dokáže se transformovat do různých podob tak, aby vaší ratolesti vyhovovala co nejvíce. Dětská tříkolka je ideální společník pro každodenní vycházky do parku, obchodů či návštěvu přátel. Nastavitelná a odnímatelná teleskopická vodící rukojeť umožňuje rodičům dokonale ovládat řízení tříkolky, a když vaše dítě vyroste, můžete klidně přenechat řízení na malého rošťáka.

Řídítka trojkoly obsahují praktickou pojistku, pomocí které rodič ovládá směr jízdy. Tříkolka pro děti obsahuje praktické odnímatelné stínítko s motivem modrého dinosaura, které chrání dítě před nadměrnými a škodlivými slunečními paprsky. Součástí tříkolky je praktická taška na uschování potřebných věcí. Děti budou milovat objevování světa v nádherné přírodě na palubě jejich krásné tříkolky SMART TRIKE Candy Dino. Konstrukce dětské tříkolky je kovová, v kombinaci s odolným plastem. Kola tříkolky jsou vyrobeny z kvalitní gumy, a poslouží vám na dlouhá léta.

Výhodou dětské tříkolky je také to, že vaše dítě díky dvojitému systému pedálů a stoupaček nemusí šlapat vždy, a proto je vhodná i pro malé děti již od 10 měsíců. Díky popruhům a ochranným prvkům se nemusíte obávat pádu či jakéhokoliv zranění. SMART TRIKE je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňována značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SMART TRIKE je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 10 měsíců
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné