Tříkolka Candy Dino smarTrike oranžovo-zelená od 10 měsíců

Popis produktu

Tříkolka SMART TRIKE Candy Dino představuje zaručeně zábavnou a poutavou jízdu pro vaše děti. Dětská tříkolka Candy Dino roste s vaším dítětem od jeho 10 měsíců až do 3 let a dále. Dokáže se transformovat do různých podob tak, aby vaší ratolesti vyhovovala co nejvíce. Dětská tříkolka je ideální společník pro každodenní vycházky do parku, obchodu či na návštěvu přátel. Nastavitelná a odnímatelná teleskopická vodící rukojeť umožňuje rodičům dokonale ovládat řízení tříkolky, a když vaše dítě vyroste, můžete klidně přenechat řízení na malého rošťáka. Řídítka tříkolky se dají uzamknout, a tak rodič ovládá směr jízdy. Tříkolka pro děti obsahuje praktické odnímatelné stínítko s motivem modrého dinosaura, které chrání dítě před nadměrnými a škodlivými slunečními paprsky. Součástí tříkolky je praktická taška na uschování potřebných věcí.

Děti budou milovat objevování světa v nádherné přírodě na palubě jejich krásné tříkolky SMART TRIKE Candy Dino. Pravidelná pohybová aktivita na tříkolce pomůže vašemu dítěti rozvíjet jeho motorické a pohybové schopnosti. Tříkolka pro děti je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, vyvinutá přesně pro vaše potřeby. Konstrukce dětské tříkolky je kovová, v kombinaci s odolným plastem. Kola tříkolky jsou vyrobeny z kvalitní gumy, a poslouží vám na dlouhá léta. Výhodou dětské tříkolky je také to, že vaše dítě díky dvojitému systému pedálů a stoupaček nemusí šlapat vždy, a proto je vhodná i pro malé děti již od 10 měsíců.

Díky tříbodovému ochrannému pásu a plastové hrazdě kolem pasu se nemusíte obávat pádu či jakéhokoliv zranění. Dlouholeté zkušenosti výrobce SMART TRIKE jsou tou nejlepší zárukou kvality. Tato moderní dětská tříkolka má krásné barevné provedení kombinace žluté, oranžové a zelené barvy s motivem dinosaura. SMART TRIKE je celosvětově nejprodávanější a navíc oceňována značka dětských tříkolek. Na trhu působí již dekádu, a jako první výrobce přišel s inovací výškově nastavitelné rukojeti pro rodiče. SMART TRIKE je světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek. S miliony tříkolek prodaných každoročně je zaručeně zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 10 měsíců
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.